Styl etno w salonie Deichmann

Styl etno w salonie Deichmann
etno-styl

Orientalne wzory, naturalne kolory oraz frędzle i pompony – tak w skrócie można scharakteryzować styl etno, czyli trend, który w sezonie wiosna/lato 2016 z pewnością będzie uznany za jeden z wiodących. Firma Deichmann, podążając za modą ze światowych wybiegów, przygotowała dla swoich klientów ofertę butów i dodatków, które z pewnością doskonale podkreślą letnie stylizacje etno.

Styl etno kochają nie tylko miłośniczki mody. Nic nie ożywia stylizacji tak umiejętnie jak frędzle i ciekawe orientalne wzory. Luźne ubrania w odcieniach złota, brązu, beżu i czerwieni, ciężka biżuteria oraz buty i torebki z frędzlami to domena stylu etno. Projektanci mody już dawno uznali, że elementy te pasują do każdej kobiety, niezależnie od wieku.

W tegorocznej kolekcji Deichmann znalazło się wiele pozycji idealnie wpisujących się w ten trend. Do codziennych stylizacji warto wybrać wygodne botki Graceland ze skórzanymi frędzlami. Buty idealnie komponują się z jeansami oraz sukienkami w orientalne wzory.
nr artykułu: 1110247, cena 139 zł

etno1
etno1

Na letnie wieczory idealne okażą się eleganckie czarne szpilki, które zachwycają przede wszystkim smukłym obcasem oraz uroczymi frędzlami. Zachwyciła się nimi również Margaret wybierając je do swojej kolekcji.
nr artykułu: 1171828, cena: 99 zł

Facebook