Wygraj shopping życia z Deichmann Polska

Wygraj shopping życia z Deichmann Polska
szoping-æycia

Firma Deichmann zaskakuje nie tylko bogatą ofertą najmodniejszego obuwia oraz dodatków, ale także atrakcyjnymi aktywnościami dla swoich klientów. Konkurs Wyglądaj super to propozycja dla osób lubiących bawić się stylizacjami. Laureaci otrzymają m.in. karty o wartości 10 000 zł na zakupy w wybranej przez siebie europejskiej stolicy mody!

Pomimo wartościowych nagród zadanie konkursowe nie należy do trudnych. Uczestnicy zobowiązani będą jedynie do zrobienia sobie zdjęcia w butach dostępnych w sklepach Deichmann oraz do opublikowania go na stronie www.wygladajsuper.pl lub na swoim profilu na Instagramie z hashtagiem #wygladajsuper oraz oznaczeniem @deichmann_pl.

Autorzy 3 najlepszych prac otrzymają 10 000 zł na shopping życia w wybranej stolicy mody. Dodatkowo co tydzień 30 osób będzie mogło wygrać bony o wartości 100 zł na zakupy w sklepach Deichmann. Ale to nie wszystko! Na wybór laureatów będą mieli wpływ również sami konsumenci. Liczba ich głosów przełoży się na decyzje jury.

Firma Deichmann za pośrednictwem konkursu Wyglądaj super chce zachęcić swoich klientów do zabawy modą, prezentując przy tym najnowsze trendy. Organizatorzy przekonują, że w nowoczesnych stylizacjach każdy ma szansę poczuć się dobrze, niezależnie od wieku, gdyż są one nie tylko ozdobą, ale również wyrazem osobowości ich posiadacza.

Akcja potrwa od 22.08.2016 do 23.10.2016 r.

Szczegóły

Facebook