Już jest! „KiK Style” – inspirujący magazyn dla klientów KiK

Już jest! „KiK Style” – inspirujący magazyn dla klientów KiK
www_template

W ciągu 6 lat działalności w Polsce KiK przyzwyczaił swoich klientów do tego, że podczas zakupów mogą oni liczyć nie tylko na komfortowe warunki, ale przede wszystkim na wyjątkowo atrakcyjne ceny, bogaty i odpowiadający najnowszym trendom asortyment oraz wysoką jakość obsługi. Ci, którzy dobrze znają markę, wiedzą też, że nieraz potrafi zaskoczyć. Czym tym razem?

 

Jako brand, którego ambicją jest nie tylko oferować, ale i wyznaczać nowe trendy w modzie (tej odzieżowej oraz wnętrzarskiej), KiK postanowił stworzyć dla swoich klientów magazyn. „KiK Style” – bo taka jest jego nazwa – podejmuje tematy związane z szeroko pojętym lifestylem, ale jego głównym zadaniem jest inspirowanie czytelników. Na łamach magazynu pojawiają się edytoriale pokazujące asortyment KiK, praktyczne porady i ciekawostki z zakresu mody, makijażu, a także życia rodzinnego czy aranżacji wnętrz.

 

W KiK Style możemy przeczytać o asortymencie sieci, ale i o jej działaniach. Wśród nich zbiórka pieniędzy przez klientów KiK w ramach idei Help and Hope, dzięki czemu tylko w 2017 roku na rzecz edukacji, podnoszenia kwalifikacji i wyrównywania szans społecznych dzieci i młodzieży zostało przekazane 160.000 zł. Dodatkowo, możemy zapoznać się z KiK widzianym oczami pracownika, a także z rezultatem sesji zdjęciowej kolekcji sportowej Ergee, gdzie w rolę modelki wcieliła się fitmama i influencerka – Ania Sokołowska.

 

Poza garścią porad dla czytelników przygotowano także specjalny kupon rabatowy i konkurs, w którym do wygrania jest wakacyjny weekend dla dwojga spędzony w wybranym przez zwycięzcę polskim kurorcie.

 

KiK Style jest dostępny bezpłatnie we wszystkich sklepach, których jest już ponad 210 w całej Polsce. Z pierwszym wydaniem można zapoznać się już teraz – pojawił się w sklepach 21 maja 2018 roku. Nakład magazynu to ok. 120.000. Kolejnego wydania można się spodziewać w IV kwartale 2018 roku.

Facebook