Czas na błysk – z nową kolekcją Cropp

Czas na błysk – z nową kolekcją Cropp
HEADER-1

Cekiny, satyna, klasyczna czerń i wyrazista fuksja. To wszystko, i jeszcze więcej, znajdziemy w najnowszej kolekcji Cropp. Kolekcji, która powstała, żebyś mogła błyszczeć, jeszcze bardziej niż zwykle.

Nie brakuje okazji do świętowania, szczególnie w obecnym okresie. Tym bardziej przydadzą się stylizacje, które są wprost stworzone do imprezowych zadań specjalnych. I taka właśnie jest najnowsza kolekcja Cropp.

Glimmer – imprezuj w stylu Cropp

Nowa kolekcja przenosi nas w klimat lat 70. i 80. – a to wszystko za sprawą dzwonów, szerokich ramion czy bufiastych rękawów. Paleta kolorystyczna prezentowanych looków została zminimalizowana, przy jednoczesnym zachowaniu różnorodności. W ofercie króluje intensywna fuksja, która już z daleka przyciąga uwagę oraz czerń rozbudowana o kilka wariantów – od matowej klasyki, przez lekko połyskującą satynę, aż po cekiny odbijające światło w przeróżnych kolorach.

Stwórz swój party look

Cropp przygotował kilka propozycji dla fanek sukienek: obcisłe mini z bufiastymi rękawami, opcje z marszczeniem czy cekinową klasykę. Wielbicielki blasku mogą postawić na mieniący się różnymi kolorami błyszczący set, składający się z krótkiego topu i spodni wide leg. W połączeniu z satynową bomberką ta stylizacja gwarantuje prawdziwy efekt WOW. W ofercie znajdziemy również marynarkę oversize z ozdobnymi guzikami przy rękawach, która nie tylko zrobi furorę na imprezie, ale także sprawdzi się w bardziej casualowym wydaniu. Całość dopełniają lakierowane torebki z imitacji skóry i sznurowane kozaki na platformie.

Kolekcję promuje sesja wizerunkowa, która wprowadza odbiorcę w imprezowy klimat. Wykorzystanie świateł, ruchu czy błyszczących elementów dodatkowo podkreśla wyjątkowość outfitów i sprawia, że aż chce się wyjść na parkiet.

Facebook