50 style przedstawia kolekcję outdoorową

50 style przedstawia kolekcję outdoorową
50style_post

ACTIVE TOGETHER FOR ANY WEATHER

50 style przedstawia kolekcję outdoorową

Sezon jesienno-zimowy to znakomity czas na górskie wędrówki oraz aktywność poza domem. Z myślą o pasjonatach szlaków i spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu powstała kolekcja 50 style pod hasłem „Active together for any weather”. Towarzysząca kolekcji sesja zdjęciowa została zrealizowana w Tatrach Wysokich, gdzie ubrania i akcesoria stworzone na dłuższe wyprawy, sprawdzą się najlepiej.

W kolekcji 50 style znalazły się ciepłe kurtki w wielu kolorach i fasonach dla niej i dla niego, które znakomicie wpasowują się w jesienne trendy. Dodatkowo, aby nie zmarznąć w czasie chłodniejszych poranków oraz wieczorów, w sprzedaży dostępne są ocieplane kamizelki zapewniające ochronę przed chłodem. Planując wyjście na szlak, nie należy zapominać też o wygodnych spodniach oraz leginsach. W ofercie 50 style jest bardzo bogaty wybór markowych produktów w atrakcyjnych cenach.

Podstawą każdego wyjścia są przede wszystkim buty. To one pozwalają pokonywać długą drogę i zdobywać szczyty. W kolekcji znajdują się buty outdoorowe, marek takich, jak Nike, Adidas, Feewear, Umbro, które sprawdzą się w każdych warunkach i zapewnią niezbędną wygodę oraz przyczepność na wielu powierzchniach.

Całość kolekcji „Active together for any weather” charakteryzuje górska stylistyka, pełna wygodnych fasonów i bogatej kolorystyki, utrzymanej w duchu aktualnie panujących trendów.

Kolekcja dostępna sklepach 50 style w całej Polsce oraz na 50style.pl.

W 50 style dostępne są produkty takich marek jak np.: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Converse, Feewear, Umbro, Lotto.

Facebook